Vše pro Vaše stránky, firmu, kancelář

Grafika a fotografie

Fotografie

Fotografie je neoddělitelnou součástí webové a grafické tvorby. Fotograafii a fotografování se věnuji již několik desítek let, během kterých jsem se se svými snímky zúčastnil několika fotografických výstav. Jsem členem Svazu českých fotografů a v současné době se věnuji téměř výhradně digitální fotografii, jak výtvarné, tak i dokumentární a publicistické. 

K nejvýznamnějším projektům fotografické tvorby posledních let patří obrazový kalendář k 80. výročí povýšení středočeských Peček na město, série fotografií pro pohlednice Peček, rodinný penzion v Nové Vsi I a Tvrz Dřevčice.

Fotografická tvorba není zaměřená jenom jako doplněk tvorby webových stránek. Její součástí je také pořizování reportážních a prezentačních fotografií z nejrůznějších akcí, a z nich vytvářených fotoalb na CD, a také tvorba pohlednic.

Grafické práce 

Reprezentační pohlednice (ale i jiné tištěné prezentační materiály) zajišťuji komplexně, tzn. od pořízení fotografií, jejich úpravy a zpracování návrhu, po předtiskovou přípravu a předání podkladů tiskárně.

Fotografická činnost

V oblasti fotografie se nevěnuji jen tvorbě fotografií pro webové stránky a prezentace, ale také vlastní fotografické tvorbě, především fotografii krajinářské, ale nejen to. Pro zájemce pořádám i fotografické kurzy a WorkShopy.

Víc informací o fotografii a fotografování, včetně rad začínajícím fotografům, najdete na mých stránkách: http://www.photo-art-studio.cz 

Po bitvě

Po bitvě. Snímek z reportáže z rekonstrukce bitvy Na Bílé Hoře

Hosté

Právě přítomno: 143 hostů a žádný člen

IP vyhledání

ip address