Vše pro Vaše stránky, firmu, kancelář

Osobní stránky

Osobní stránky mohou sloužit nejrůznějším soukromým aktivitám. 

Díky jim můžete se svými přáteli, rodinou a známými sdílet fotografie, videozáznamy životních událostí, sdělovat si informace a mnoho dalšího...  

Pro osobní stránky nabízím možnost vytvoření dynamického webu, vytvořeného pomocí redakčního systému Joomla. Díky jednoduchému textovému editoru, jehož ovládání je podobné známému editoru MS Word, je možné snadno přidávat a aktualizovat obsah stránek, i bez znalosti html.

Stejně snadné je i vkládání fotografií a dalšího obsahu.

Osobní stránky vytvářím "na míru" podle požadavků klienta. Může vybírat ze všech komponent, modulů a dalších doplňků, jejich seznam, vč. popisu funkcí na požádání zašlu.

Fotogalerie může být rozdělena do libovolného množství kategorií a pro každou z nich můžete přiřadit jiná přístupová práva. To umožňuje sdílet konkrétní fotografie s konkrétním, přesně určeným okruhem návštěvníků. Ke každé fotografii ale i např. ke každému článku umístěnému na stránkách, mohou návštěvníci (nebo vámi určený okruh návštěvníků) přidávat komentáře

Všechny weby které vytvářím, obsahují moduly chránící zabezpečený přístup, vytvářející ochranu před spamem a omezující možnost jejich zahlcení hackerskými útoky.

Podle požadavků klienta zajistím zabezpečení SSL, pomocí serverového certifikátu.

Hosté

Právě přítomno: 139 hostů a žádný člen

IP vyhledání

ip address